BEYFOT Üye Formu

BEYFOT Üyelik Başvurusu Kuralları

1- Lütfen formu eksiksiz doldurunuz
2- Üyelik başvurusu yapanların Beyfot üyesi iki kişiyi referans göstermeleri gerekmektedir. Referans gösterilen üyelerin başvurunuzu yapmadan önce başvuru konusu ile ilgili olarak bilgilendirilmesi gereklidir.
3- Formun doldurulup gönderilmiş olması ile BEYFOT üyeliği başlamaz, Topluluğumuz bünyesindeki üye karar komisyonu başvurunuzu değerlendirecek ve iki (2) ay içerisinde olumlu veya olumsuz tarafınıza başvuru formunda girmiş olduğunuz e-posta adresinize başvuru sonucunuz gönderilecektir.
4- Üye karar komisyonunun üyeliği onaylaması sonrasında BEYFOT üyesi sitemizde yayınlanmak üzere 10 adet fotoğrafı (1024*768 çözünürlüğündeki) beyfot@hotmail.com adresine göndermelidir.
5- Üye karar Komisyonu Topluluk başkanı öncülüğünde toplanarak kişilerin üyeliğine son verme hakkına sahiptir. Bu karar e-posta yolu ile belirtilen üyeye bildirilir.
6- BEYFOT Beyşehir Fotoğraf Topluluğu amacı sanatsal faaliyetler olan, hiçbir kurum veya kuruluşu temsil etmeyen, gönüllülük esasına dayalı olarak oluşturulmuş bir topluluktur. Yasal zemin kişisel haklardır.
7- Topluluğumuzun her hangi bir gelir kaynağı veya maddi bağlantısı yoktur.Yapılacak gezi, sergi, söyleşi vb faaliyetler kendi imkanlarımız ile yapılmaktadır.